Суди Івано-Франківщини перейматимуть канадський досвід

Сьогодні, 7 листопада, до Івано-Франківська прибула спільна українсько-канадська делегація для обговорення нового спільного проекту, присвяченого розвитку комунікацій з судами.

За підтримки Управління міжнародних програм Офісу Уповноваженого з питань федеральних суддів Канади, Івано-Франківську область вибрано пілотною у західному регіоні нашої держави для реалізації даної програми. Зокрема, буде проведено зустріч із прикарпатськими суддями, із місцевими юристами, журналістами та активними представниками громадянського суспільства.

«З часів проголошення незалежності в Україні довіра до судів все зменшувалася і досягла критично низького рівня. Тому Президентом України була ініційована реформа у цій сфері, яка уже демонструє перші результати, – підкреслив очільник Івано-Франківщини. – Слід відзначити, що довіра як до правоохоронної, так і судової системи значною мірою залежить від прозорості та відкритості діяльності профільних установ. Тому сьогодні ми повинні навчитися правильно співпрацювати із засобами масової інформації та громадськими активістами. Адже довіра до судової системи є однією із базових основ існування демократичного суспільства».Читайте також: Суд у справі Дмитра Міхальця: як це було

15007848_1269422389780947_422937752_o

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!