Священик порівняв Руслана Марцінківа із Святим Миколаєм

Сьогодні, 2 грудня, в Івано-Франківську Руслан Марцінків розповідає, що йому вдалось зробити за останній рік роботи.

Перед початком звіту надали слово священнослужителям. Представники різних конфесій зробили акцент на тому, що місто змінюється у позитивний бік, і цього не бачить хіба що сліпий.

«Знаючи попередників, які були по два скликання і тих, що уже за кордоном, хочу вклонитися вам (Руслану Марцінківу. – ред)», – сказав владика Іван з УАПЦ. Він порівняв Руслана Марцінківа зі Святим Миколаєм і побажав миру та спокою.

На початку звіту Марцінків нагадав, що за рік у місті вдалось освітити кілька історичних будівель, реставрувати старі двері, відкрити анотаційні дошки, встановити стелу загиблим героям, відкрити пам’ятники Опанасу Заливасі та Народному вчителю.

Окрім того, під час звіту зробив міський голова акцент на транспорті. Мовляв, шість нових автобусів уже є і 12 ще буде. 62 тисячі пенсіонерів зараз їздять безкоштовно і з 1 червня всі вони будуть їздити тільки за безкоштовним електронним квитком. Це стосується і школярів, які отримають безкоштовні квитки через освітні заклади.

Далі міський голова розповів про виконання програми, з якою йшов на вибори “Місто для життя”. За його словами, мобільні оператори “Київстар” і “Водафон” надали цифри: у 2018 році наше місто відвідали мільйон туристів. А це на 35 відсотків більше, ніж у 2017 році.

Більше про роботу Руслана Марцінківа на посаді міського голови читайте у матеріалі Руслан МАРЦІНКІВ: «Я, по-доброму, авантюрист»

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!