Сила держави: у Франківську військових урочисто привітали з днем ЗСУ

Сьогодні, 5 грудня, в Івано-Франківську обласній філармонії ім. Ірини Маланюк відбулись урочистості до Дня Збройних сил України.

Послухати привітання, промови посадовців та виступи музикантів прийшли сотні військовослужбовців та члени їхніх сімей. Зокрема, військовий комісар Івано-Франківської області Володимир Ярмошук наголосив на професіоналізмі та патріотизмі прикарпатських військових, окремо згадавши не так давно створену 10 окрему гірсько-штурмову бригаду, яка в цей час перебуває в зоні АТО.

“Ви заплатили дорогу ціну за нашу спільну боротьбу з підступним ворогом, не усі з ваших бойових побратимів змогли повернутися додому. Імена полеглих на полі бою навічно занесені золотими літерами до списку Героїв, які поклали своє життя за самостійну, незалежну, успішну Україну. Ваша мужність, стійкість, відвага та професіоналізм не раз ставали взірцем для усього українського народу та світової спільноти. Віримо, що з Вашою допомогою відновиться мир в Україні”, – такими словами привітали присутніх очільники міста та області.

Нагадаємо, в Івано-Франківську ще 10 атовців отримали квартири

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!