«Там ціла копиця недоробок», – У Галичі розповіли, як поспіхом відкривали новий корпус лікарні

21 грудня відбулась сесія Галицької районної ради. Після обговорень та перерви депутати затвердили бюджет на 2018 рік.

Втім перед цим заступник голови райради Любов Гордійчук висловила думку про не раціональний розподіл коштів. Мовляв, зараз маємо сумну картину.

«Переді мною виділення на коштів на співфінансування інвестиційних проектів у 2017 році. Я бачу в переліку багато об’єктів, але не бачу ніде другого корпусу Галицької районної лікарні. Надзвичайно велику працю ми вклали, щоб був відкритий корпус №1. Гарантом відкритий. Там є ціла копиця недоробок, бо я знаю, як здається об’єкт, – зазначила вона. – Там треба ще вкладати колосальну працю, щоб його закінчити. Ми всіх людей туди випхали. Була катастрофа з тим, що люди позабирали штори і ще щось. Вони купили їх самі до старої лікарні і взяли з собою».

Тож депутатка дивується, чому ніде не згадано про те, що потрібно закінчити другий корпус лікарні. Адже їсти варять в одному будинку, потім це все возять до іншого. До того ж немає де розмістити всі кабінети та архів.

«Може до вас не йдуть, але до мене кожного дня приходять люди і питають, де і як їм бути. Невже в Блюдниках така важлива була амбулаторія, що ми мусили її аж вже робити? Бо там старенький дідусь, який має 80 з чимось років і ми маємо для нього зробити лікарню. Розумію, що може комусь не подобається керівник, але не всі менеджер», – наголосила Любов Гордійчук.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!