Тарабарова їде на Євробачення-2016 з антивоєнною піснею

21 лютого стане відомо ім’я переможця фінального етапу відборів на пісенний конкурс «Євробачення-2016». Серед бажаючих представити Україну є і Світлана Тарабарова.

Представити Україну на «Євробаченні-2016» проявили бажання більше 1500 виконавців, з них 60 отримали запрошення на повторне прослуховування від музичного продюсера національного відбору Костянтина Меладзе. Передає Viva.

Для участі у відборі пісенного конкурсу Світлана Тарабарова вибрала пісню «Never again» («Ніколи знову!») З другого студійного альбому «Вірю.Знаю». Співачка зізналася, що для неї Євробачення – не просто розважальний захід, а можливість розповісти про те, що відбувається в країні, показати те, що болить і те, про що просто неможливо мовчати.

“Останнім часом ми зіткнулися не тільки з прямою зовнішньою агресією, але й з найсильнішою інформаційною атакою – нас звинувачують у всіх смертних гріхах, називають “фашистами”… Це боляче чути! Адже наша країна, як ніяка інша, занадто добре пам’ятає весь жах Другої світової війни. Ми пам’ятаємо розповіді дідусів і бабусь, читаємо книги і дивимося документальні фільми. Але наша пам’ять вона інша – вона не для того, щоб брязкати зброєю на парадах. Наша пам’ять – це усвідомлення того, що світова війна ніколи не повинна повторитися!”, – говорить Тарабарова.

Нагадаємо, що співачка з Івано-Франківщини готується до відбору “Євробачення-2016”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!