Тлумаччина презентувала власний туристичний бренд

У четвер, 17 березня,  під час засідання четвертої сесії районної ради сьомого демократичного скликання відбулась презентація туристичного бренду Тлумацького району. Презентацію провів викладач кафедри туризму ПВНЗ «Галицька академія» Михайло Ковтун.

За його словами Тлумаччина унікальна в історичному, культурному та ділових аспектах. Це дає можливість Тлумацькому району стати унікальним регіоном для розвитку корпоративного, рекреаційного, активного, сільського зеленого та інших видів туризму, відпочинку не тільки для жителів Івано-Франківщини, але й громадян України та іноземців. Повідомляє прес-служба Тлумацького району.

Присутнім показали логотип, який за словами Михайла Ковтуна складається з чотирьох елементів: червоні скельні виступи та покриті рослинністю зелені береги Дністровського каньйону, вода – річка Дністер, сонце, яке сходить. Вони формуються в один модуль: різнокольорову квітку (давня українська традиція прикрашати все у свята квітами, в яких кожен колір мав своє особливе значення: червоний – любов, свобода, енергія, жовтий – тепло, радість, повагу, зелений – природа, молодість, синій – благородство, ніжність, вірність). Птах, що злітає вгору (символ стрімкого розвитку) та сам Дністровський каньйон (одне з 7-ми чудес України), який починається у Тлумацькому районі.

На презентації були показані зразки логотипів на сувенірній і рекламній продукції.

2b6f24220a24 6f57c9a8d75d 8385c9f1ef7d

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!