Трьох українців у Польщі обвинуватили в незаконному виробництві цигарок

Прокуратура в Ґданську обвинуватила двох громадян Польщі та трьох громадян України в участі у злочинній групі та незаконному виробництві цигарок у підпільному цеху в одному із сіл Мазовєцького воєводства.

За ці злочини їм загрожує до 5 років позбавленні волі, штраф та конфіскація майна, що використовувалося для скоєння злочину, передає Польське радіо.

Незаконний тютюновий цех виявили восени 2017 року у селі Машево-Дуже у Мазовєцькому воєводстві. На терені одного із приватних об’єктів поліція викрила виробничу лінію для виготовлення цигарок, майже 1,9 млн готових сигарет та необхідні компоненти для їхнього виробництва, зокрема 3,5 тонни тютюну.

На території об’єкту затримали трьох громадян України, а також двох громадян Польщі. Крім того, під час розслідування затримали власника приміщення, у якому здійснювалося підпільне виробництво.

Своєю чергою, нелегальну продукцію вивчила санітарно-епідеміологічна служба, яка встановила, що цигарки не відповідали необхідним вимогам:

«Виявлено значне перевищення допустимих норм вмісту нікотину, смолистих речовин та оксиду вуглецю», – повідомили у службі.

За словами слідства, державна скарбниця Польщі могла зазнати збитків на суму понад 3 млн злотих.

Варто зазначити, що тенденція із нелегального виготовлення цигарок українцями в Польщі не є поодинокою. Зокрема, в березні цього року за такий бізнес заарештували вісьмох громадян України, а наприкінці минулого іншу групу українців, у складі дев’яти осіб, затримали на нелегальній фабриці цигарок у Польщі у Великопольському воєводстві.

Фото – ілюстративне від http://policja.waw.pl/.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!