“Це не ми хворі. Ми здорові люди повертаємось у це хворе суспільство”, – Долик

Учасники АТО з Прикарпаття продовжують критикувати владу, яка не робить жодних кроків щодо відкриття реабілітаційного центру в області, а також збентежені труднощами адаптації атошників після повернення із зони бойових дій та відсутністю кваліфікованих спеціалістів.

Власне про це написав голова правління Івано-Франківської обласної спілки учасників АТО Андрій Долик у емоційному пості в мережі Facebook.

«Багато сказано про те, що бійців після АТО треба лікувати, соціально адаптовувати, приводити в порядок. Ок. Я згоден з тим, що у деяких хлопців є проблеми, я згоден з тим що з ними треба працювати. Але… Що робить для цього держава? Абсолютно НІЧОГО !!!

Жодного реабілітаційного центру не відкрито, жодного кваліфікованого спеціаліста немає, натомість нам пропонують звертатись у психіатричну лікарню. В їх планах зігнати нас туди як в резервацію, щоб не мішали. Когось визнати психічно нездоровим, комусь зліпити справу і таким чином закрити рот. Це не ми хворі. Ми здорові люди повертаємось у це хворе суспільство, а воно нас не готове приймати! Вони все роблять для того, щоб ми не заважали працювати. Щоб ми постійно десь бігали і щось доказували! А вони в цей час спокійно могли і далі впроваджувати свої корупційні схеми. Схаменіться поки не пізно! Почніть лікуватись самі (хоча про що я, їх вже й могила не виправить).

Люди будьте уважні! Розплющіть очі! Подивіться як вас ґвалтують! А вам розказують казки про неадекватних атошників, яких треба лікувати, про реформи (невідомо які і для кого)! Це все тільки для того, щоб ви не піднімали голови ! Вам сворюють проблеми для того, щоб вами було легше маніпулювати! Невже ? Невже ви як сліпі кошенята цього не бачите? рокиньтеся!!! Інакше не бачити нам квітучої України як власних вух!!! Слава Україні!!! Слава нації!!!», – йдеться у повідомленні.

12696114_939808316097343_1206676975_n

Нагадаємо, у Франківську розмірковували про соціальну адаптацію та психологічну реабілітацію учасників АТО.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!