ЦВК зареєструвала Дарта Вейдера кандидатом у депутати

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом у депутати Дарта Вейдера. Така інформація з’явилася на сайті ЦВК. 

Зазначається, що Вейдер Дарт Вікторович народився 4 жовтня 1987 року у Києві та протягом останніх п’яти років живе на території України. Він є директоров ТОВ “Темна сторона сили” та членом партії “Блок Дарта Вейдера”. За інформацією ЦВК, чоловік не був раніше судимим.

Відомо, що Дарт Вейдер балотується в одномандатному виборчому окрузі №135 в Одеській області.  У своїй передвиборній програмі він зазначив, що його пріоритетами є “міцна оборона, чесні правоохоронці та європейський вибір”.

Вейдер вважає, що Україна потребує створення протиповітряного ракетного щита, а для цього необхідно модернізувати українські повітряні сили, оновити техніку та збільшити зарплати військовослужбовців. Дарт планує провести реформи правоохоронної системи та обіцяє виконати всі свої обіцянки. А ось щодо європейського вибору, то на його думку це в першу чергу не підписання угод, а повага до прав людини.

“Європейський вибір України має декілька складових. Це не просто формальне підписання угод. Справжній європейський вибір означає повагу до прав людини, реальну демократію за якої чиновники керуються волею народу, безпеку пересічного громадянина”, – йдеться у тексті передвиборної програми Дарта Вейдера.

До теми: ЦВК зареєструвала франківського кандидата від ЄС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!