У 2019 році на Прикарпатті пройде Міжнародний економічний форум

У 2019 році Прикарпаття готується прийняти економічний форум в рамках Міжнародного фестивалю мистецтв «Карпатський простір».

Про це йшлося під час зустрічі очільника Івано-Франківської області з першим віце-прем’єр-міністром – міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим в рамках 28-го Міжнародного економічного форуму в м. Криниця-Здруй (Республіка Польща).

«Збільшення економічної співпраці Прикарпаття з європейськими партнерами без сумніву є важливою складовою розвитку нашого краю. Європейський союз – це великий ринок, нові сучасні технології, високі стандарти та спільні цінності, на яких базується ця співпраця, – зазначив Олег Гончарук. – Хорошою платформою для посилення зв`язків і започаткування взаємовигідних бізнесових проектів повинен стати економічний форум, проведення якого ми ініціювали в рамках наступного Міжнародного фестивалю мистецтв «Карпатський простір».

Також Олег Гончарук відвідав пленарні дискусії з питань економіки, торгівлі, регіональної співпраці між країнами ЄС та Україною.

Віце-президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Людмила Гончарук обговорила з європейськими колегами перспективи розвитку підприємництва на Прикарпатті, створення сприятливих умов для ведення бізнесу, формування кластерів та інших новітніх організаційних форм виробничо-господарської діяльності.

Асистент кафедри дерматології та венерології Івано-Франківського національного медичного університету Валентина Гончарук поспілкувалася з представниками галузі охорони здоров`я про сучасні тенденції функціонування європейського ринку медичних послуг.

В рамках форуму була підписана Декларація про наміри щодо створення нової макрорегіональної стратегії ЄС для розвитку Карпатського регіону України, Польщі, Угорщини та Словаччини.

Вона повинна стати Дорожньою картою сприяння ефективному регіональному розвитку Карпат та можливістю для вирішення спільних завдань розвитку місцевої інфраструктури, відновлювальних джерел енергії, туризму та рекреації; традиційного гірського сільського, лісового господарства, захисту навколишнього середовища та збереження культурної спадщини.

Цьогорічний Міжнародний економічний форум проходить під гаслом «Європа спільних цінностей чи Європа спільних інтересів», а участь у ньому беруть високопосадовці Польщі та країн ЄС.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!