У Бурштині пргіршується якість води

Вже понад місяць в Бурштині з кранів тече брудна вода. У секторі  житлово-комунального господарства та обліку комунального майна повідомили, що якість гарячої води, що подається споживачам, періодично погіршується, як правило, після проведення ремонтно-профілактичних робіт обладнання.

Фахівцями Рогатинської міськміжрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» здійснено відбір і дослідження проб води із системи гарячого водопостачання міста Бурштин по всій її протяжності. Всього проведено дослідження 16 проб гарячої води за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками. За результатами проведених досліджень встановлено, що показники якості гарячої води змінилися після котлотурбінного цеху ДТЕК Бурштинської ТЕС і далі по всій системі централізованого теплопостачання міста Бурштин по запаху до 5 балів (норма 2 бали), забарвленості до 22,74 º (при нормі 20 º), каламутності до 3,09 нефелометричних одиниць (норма 1,0 нефелометричних одиниць), вмісту загального заліза від 0,38 до 0,86 мг/дм³ (норма 0,2 мг/дм³). Бактеріального забруднення не виявлено.

Погіршення якості гарячої води (затхлий і застояний запах, зміна кольору і підвищений вміст заліза) відбулося внаслідок виведення з експлуатації тепломережі для проведення ремонтних робіт в період з 10.07.2017 р. по 09.08.2017 р. та довготривалого простою незаповненої тепломережі.

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!