У День Незалежності України відбудеться проєкт «Отче Наш»

24 серпня, у День Незалежності України відбудеться проєкт «Отче Наш».

Благодійна громадська організація «Карпатський Мистецький Фонд» організувала безліч державооб’єднавчих заходів, благодійних акцій зі збору коштів військовим, фестивалів, екологічних акцій та гастрономічних етносейшенів.

Голова та засновник БГО «Карпатського Мистецького Фонду» – шоумен Ігор Іванків. Співзасновники фонду, або ж п’ятірка лідерів, співак-шоумен, відомий в Україні та за її межами як «Гуцул-хуліган» Василь Мельникович, засновник та редактор глянцевого видання “Status” Маріанна Джуга, музичний керівник гурту «Будьмо» Ростислав Коваль, співачка, учасниця телепроекту «Голос країни» Оксана Романюк та стоматолог, співзасновник комедійного дуету «Станіславські бахурі» Юрій Солоджук.

Команда творить цікаві проєкти, і згодом презентуватиме новий. За словами Ігоря Іванківа, у День Незалежності України організовують проєкт «Отче Наш».  Засновник фонду уже зустрівся із митрополитом Київським та всієї України Блаженнійшим Епіфанієм, Почесним Патріархом УПЦ КП Філаретом та єпископом Російської Православної Церкви в Україні Онуфрієм. Усіх деталей дійства не розкривають, але переконують, що українцям варто готуватися до чогось грандіозного.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!