У Франківській школі діти на уроках використовують інтерактивну дошку

Одним із сучасних способів, який застосовує вчитель для того, щоб зацікавити школяра, є використання на уроці інтерактивної дошки, яка активізує різні типи сприймання інформації, адже інформація, що надходить, буває візуальною та аудіальною.

Про це йдеться на сторінці департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради. 

У мережі Інтернет і на цифрових носіях можна знайти безліч комп’ютерних наочних матеріалів та навчальних ресурсів з будь-якої теми і використовувати їх багаторазово.

Не потрібно турбуватися про збереження паперових карт, плакатів – у них просто відпадає необхідність. Всю проведену в ході уроку роботу, з усіма зробленими на дошці записами й позначками, можна зберегти в комп’ютері для наступного перегляду й аналізу, у тому числі й у вигляді відеозапису. А потім проектувати на інтерактивну дошку. Працюючи на дошці електронним маркером, вчитель може швидко й наочно показати той або інший прийом роботи.

Педагоги школи зазначають, що завдяки використанню інтерактивної дошки підвищився рівень успішності учнів, зросла швидкість проходження та засвоєння нового матеріалу, збільшився інтерес до вивчення базових предметів, а також системно формуються предметні та ІТ-компетентності.

До теми: “Перший дзвінок”: як франківська школа № 23 розпочала новий навчальний рік (фото)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!