У франківському пологовому відкрили два відремонтовані відділення (фото)

Сьогодні, 5 лютого, в Івано-Франківському міському перинатальному центрі відкрили два відремонтовані відділення.

Так, тут капітально відремонтували акушерське та гінекологічне відділення. Поставили нову підлогу, двері та меблі. Заступник директора франківського перинатального центру з медичної частини Іван Савка каже, що ремонту у цих відділеннях не було відколи сам заклад.

«Зробили нам капітальний ремонт. Приймальний покій – це ж обличчя закладу. Ми працюємо по максимуму. І стіни, і підлога, двері, меблі – все нове», – каже заступник.

Завідувач акушерського відділення Роман Гафійчук розповів, що за  день у пологовому приймають 15-20 жінок, а за рік – приблизно три тисячі.

«Заклад обслуговує як мешканців Івано-Франківська, так і околиці. Пацієнти кажуть, що стало тепло та затишно», – говорить завідувач.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків каже, що його найбільше турбують умови у палатах, де перебувають породіллі. Додає, що згодом відремонтують і їх.

«Коштів пішло не пам’ятаю скільки. Було декілька тендерів. Мені хотілося, щоб наші заклади були сучасні. Ми повинні виграти у конкуренції за пацієнта. Пацієнт піде де хороші лікарі, обладнання та умови. А за пацієнтом підуть кошти. Колектив тут дуже хороший, а обладнання намагаємося закуповувати», – говорить мер.

За словами начальниці управління охорони здоров’я Марія Бойко, орієнтовна кількість витрачених коштів – мільйон 800 тисяч гривень. Директор міського пологового Сергій Стефанко розповідає, що обидва приймальні відділення давно потребували ремонту.

«Ми повністю змінили сантехніку та проводку. Тепер це відділення є сучасним. Наразі у нас є потреба у реанімації. Там ремонт зробили, але потрібне ще обладнання», – каже очільник.

Нагадаємо,у Франківську обрали керівника обласної дитячої клінічної лікарні

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!