Цього разу слухачам запропоновано розраховану на 500 годин програму «Підприємництво для сталого розвитку», метою якої є підготовка успішних підприємців (бізнесменів) для сталого економічного розвитку. Під час професійної перепідготовки основна увага буде спрямована на виконання окремого проекту. Кожен з 30 учасників працюватиме над індивідуальним проектом (бізнес ідеєю). В процесі навчання зі слухачами проводитимуть заняття досвідчені викладачі-практики, психологи, представники центру зайнятості. Заплановані ознайомчі візити на підприємства. Кожен слухач матиме розроблений бізнес-план та необхідні знання для реалізації індивідуального проекту на практиці та ведення підприємницької діяльності, а також отримає допомогу при працевлаштуванні.
Як зазначив керівник проекту в університеті, директор НДІ НГЕіЕ, проф. Максим Карпаш, програма в умовах сучасної України є надзвичайно важливою, оскільки допомагає військовим віднайти себе у цивільному житті. Зі слухачами працюють професійні психологи й експерти з працевлаштування. Сьогодні вже можна говорити про кілька успішних стартів колишніх слухачів попередніх програм, які започаткували власну справу або реалізували власний проект.
Присутні мали нагоду подивитись фільм про Норвегію. Керівник проекту коротко презентував успішний досвід співпраці ІФНТУНГ з норвезькими освітніми, промисловими і громадськими організаціями.
Опісля слухачі познайомились з викладачами, які їх навчатимуть, здійснили екскурсію навчальними аудиторіями.
Нагадаємо, На Верховинщину “злетілись” військові гелікоптери