У Франківську декілька будинків залишились без тепла

Франківка Марія Гавриляк зі скаргою на газовиків звернулася до «Галицького кореспонденту» і розповіла, що на вулиці Коновальця, 121 припинили подачу тепла. Жінка обурюється, адже у хаті холодно, а у неї дитина після пневмонії.

За інформацією служби оперативного реагування «15-80», відключили газ для того, щоб встановити лічильники. Термін виконання – 27 листопада, 19 год, але станом на 28 листопада тепло у будинку так і не з’явилося .

Володимир Марич, начальник Івано-Франківського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз», пояснив, що зараз завершує останній етап реалізації програми по безкоштовному встановленню лічильників газу, відповідно до закону  України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу».

 «Складність встановлення лічильників полягає в тому, що інколи в одному будинкові потрібно встановити  всього декілька приладів обліку. Однак для забезпечення кількох споживачів лічильниками, припинити газопостачання потрібно на всіх стояках, де встановлюються прилади. Відповідно, відновлення постачання блакитного палива, з метою попередження витоків газу, можливе лише, коли усі споживачі вдома, незалежно чи в їхньому помешканні встановлювали лічильник чи ні», – пояснив Володимир Марич.

Також він каже, що встановлювати лічильники тільки влітку – неможливо, бо багато роботи. Окрім того, монтаж приладів обліку протягом 2017 року відбувається у помешканнях, в яких встановлені тільки газові плити.

«Така ситуація склалася по вул. Коновальця, 121. 27 вересня були розпочаті роботи по монтажу приладів обліку.  Відповідно на всіх стояках було припинене газопостачання. Наразі усі роботи завершено. Відновлення газопостачання заплановане на вечір 28 листопада, коли споживачі будуть дома», – обіцяє Марич.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!