У Франківську держслужбовці взяли участь у спортивних змаганнях

• Нещодавно в Івано-Франківському коледжі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулася XІV спартакіада державних службовців.

Спартакіада зібрала 16 команд представників облдержадміністрації, райдержадміністрацій та головного управління ДФС в Івано-Франківській області. Службовці змагалися між собою з шахів, шашок, настільного тенісу, футболу та волейболу, здобуваючи бажані бали в особистому та загальнокомандному заліку, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

За підсумками змагань, у загальнокомандному заліку перше місце посіли працівники обласної державної адміністрації (145 балів), друге місце в команди ГУ ДФС (142), третє – Богородчанської РДА (137). Призери змагань були відзначені медалями та цінними подарунками.

Попереду – підготовка до Всеукраїнської олімпіади серед збірних команд державних службовців, яка відбудеться з 26 по 30 вересня цього року в м. Ужгород.

До збірної команди держслужбовців Прикарпаття увійдуть фахівці, які показали найкращий результат.

Нагадаємо, Футбол, гирі та стрільба: калуські лісники показали спортивну підготовку

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!