У Франківську дітей із порушенням слуху навчатимуть робототехніці

6 жовтня у франківській ГО “Робоклуб” стартували заняття з робототехніки та візуального програмування для дітей з порушеннями слуху в рамках проєкту “KidsDO”.

“KidsDO” є одним із шести переможців ґрантової програми Urban Space 100. Проєкт покликаний створити зручне та ефективне навчальне середовище початкової IT-освіти для дітей з особливими освітніми потребами.

Протягом півтори години учні навчались конструювати та програмувати на базі конструкторів серії Lego Education. Навчання триватиме впродовж трьох місяців. Участь у проєкті беруть діти, віком 7-8 років, які навчаються на інклюзивній формі навчання у закладах загальної середньої освіти міста Івано-Франківськ та у спеціальних загальноосвітніх школах-інтернатах для дітей з порушеннями слуху.

Така ініціатива відбувається також завдяки активній співпраці з КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Івано-Франківська» в особі її керівника Зореслави Гретчук. А навчають дітей соціально активні дівчата, які протягом місяця здобули потрібні знання у сфері робототехніки та успішно підготувались до старту проєкту:

“Натхненні та задоволені ми продовжуємо проєкт. Разом відкриваємо нові можливості для кожної дитини. Безкоштовне навчання відбуватиметься в приміщенні ГО “РобоклубІФ”, що знаходиться в інноваційному центрі Промприлад.Реновація”, – розповіли в Робоклубі.

Для довідки:

Ґрантова програма від Urban Space 100 спрямована на підтримку некомерційних проєктів з розвитку Івано-Франківська. Тематика може бути різною, проте всі проєкти повинні бути спрямовані на розвиток міського середовища та реалізовані в місті Івано-Франківськ.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!