У Франківську для дружин священників провели семінар про стосунки у сім’ї

30 листопада, в Івано-Франківську відбувся семінар-тренінг для дружин священників «Почуття в сім’ях – як дар Божий». Участь в ньому взяли 55 їмостей з усього Прикарпаття.

На запрошення та з ініціативи молитовної спільноти їмостей «Голос Марії», семінар провела Ірина Вишинська – психолог, арт-терапевт, консультант з короткотермінової психотерапії (BSFT), передає прес-служба УГКЦ в області.

На початку зустрічі дружини священників взяли участь у молитві Божественної Літургії, щоби в ній просити Всемилостивого Господа благословення для себе та своїх сімей. Після чого розпочались тематичні мініконференції, які переривалися на каву та обід.

Ірина Вишинська представила до уваги слухачів три теми «Причини непорозумінь в сім’ях та шляхи їх подолання», «Добрі взаємини у подружжі. Роль жінки у зміцненні родини», «Як поводитись дорослим, щоб діти їх слухали». Окрім того впродовж семінару кожен мав можливість ставити свої запитання спікеру.

«Тему, над якою ми сьогодні застановлялися – дуже важлива, адже кожна із нас прагне щастя для своєї сім’ї, а тому мусимо просити цього дару в Господа», – каже одна із організаторок заходу п. Ірина Рохман.

Тренінг тривав майже цілий день, який дружини священників присвятили виключно саморозвитку, знайомству між собою та молитві.

За словами організаторів, подібні заходи для їмостей будуть проводитись і надалі.

Читайте також: Як священник на Прикарпатті опікується сиротами (фото)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!