У Франківську для молодих мам влаштували фестиваль

Сьогодні, 30 березня, в Івано-Франківську відбувся одноденний фестиваль #МамаФест_ІФ.

Організаторками стали чотири досвідчені матусі і громадські діячки – Ольга Тут, Людмила Лінник, Ольга Попова та Ольга Новак. Проект реалізувався на волонтерських засадах разом з друзями ГО «Культурно-освітнє товариство інвалідів «Українська Молодіжна Група» і Громадським Простором “Гармонія”.

Метою фестивалю було створення платформи для спілкування та обміну досвідом між батьками, підвищення рівня обізнаності щодо позитивного батьківства.

“Це ініціатива від мамусік, це ми так ласкаво себе називаємо, які вирішили, що іноді потрібно щось біля себе, біля свого будинку влаштовувати. Бо мамочкам, в яких є маленькі діти, деколи дуже важко поїхати в центр. Ми знаємо, що в центрі багато всього цікавого проходить, але ми вирішили, що нам уже час щось робити самим,” – розповідає Ольга Тут, співорганізаторка фестивалю.

Організаторки запросили експертів та експерток з питань здоров’я, вагітності, пологів та батьківства. Також відбулися майстер-класи, де учасники і учасниці співали колискові, навчалися правильно намотувати слінги, майстрували разом з дітьми іграшки, сувеніри.

Для дітей були передбачені дитячі розваги, а татусі могли поспілкуватися в барбекю-зоні, де насправді у всіх була можливість приготувати щось смачне на вогні.

Особливим подарунком для матусь стала спеціально обладнана фотозона і фотографії від фотографа Яніни Доценко.

Нагадаємо: У Франківську облаштовують Центр освітніх інновацій на місці колишньої молочної кухні

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!