У Франківську керівник патрульної поліції пожартував над місцевим активістом

 В Івано-Франківську вже рік як працює патрульна поліція. У місті багато мешканців, які підтримують роботу поліцейських, іноді навіть й сприяють їм у нелегкій праці. Проте є багато й незадоволених.

Про активних громадян, які “випадково” з’являються у потрібний момент і потрібний час написав керівник патрульної поліції Дмитро Міхалець у Фейсбук.

«Активіст» Михайло. В Івано—Франківську знаю багато цікавих людей. Один з них — Михайло, якого називають активістом, а він завжди каже «Я громадянин України», але без пафосу, а з притиском.

Михайлу подобається реформа поліції, він завжди намається допомогти громаді, але, здається, що він недолюблює патрульну поліцію.

Вже кілька разів (думаю, то може бути просто збіг обставин) Михайло приїздив підтримати п’яних водіїв, яких зупиняли патрульні. Підтримку водії оцінювали, але помочі не було.

А вчора Михайло приїжджав «травити старшокласників» — так він називає патрульних. У місто, попри заборону, прорвалася вантажівка. Копи її наздогнали та зупинили. І тут водій фури увірував, що патрульні напідпитку.

На місце одразу ж, чомусь, приїхав Михайло! Приїхали й працівники Управління внутрішньої безпеки. Патрульні пройшли огляд на стан сп’яніння, вони таки тверезі. А Михайло знову розчарований.

Отже, не будьте Михайлом. Хочете допомогти — допомагайте порадами і пропозиціями, а не ставте палиці в колеса”, – написав керівник франківської патрульної поліції.

Мабуть, Дмитро Міхалець мав на увазі ДТП, яка трапилася сьогодні з патрульними та депутатом.

хімік

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!