У Франківську літні студенти опановують комп’ютерні технології

Сьогодні, 6 березня, стартував курс для чергових студентів. 21 людина золотого віку опанує комп’ютер. Цього разу в групі – одні панянки. А загалом курси вже закінчили понад півсотні пенсіонерів.

«Ми маємо меморандум про співпрацю з університетом нафти й газу. От і з’явилась ідея на базі бізнес-інкубатора організувати безкоштовні курси для учасників війни на Сході. А потім прийшла ідея організувати курси також для пенсіонерів. Це ази користування ПК та банківськими картками», – розповів мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Міський голова закликає новоспечених студентів бути активними, задавати якомога більше питань, щоб отримати потрібні знання.

Навчання триватиме місяць. За цей час люди «золотого віку» опанують комп’ютер на рівні звичайного користувача та навчаться самостійно обслуговувати свої банківські картки. Самі бабусі зізнаються, що тепер зможуть без проблем дати раду з оплатою комуналки через інтернет, отримати віртуально доступні онлайн довідки чи інші документи, йдеться на сайті Руслана Марцінківа.

Нагадаємо, У Франківську літніх студентів вчили художній техніці декупаж

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!