У Франківську на період карантину шукають волонтерів для потребуючих

В Івано-Франківську проводять набір волонтерів для допомоги тим, хто з різних причин не може подбати про себе під час оголошеного карантину.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Кожен охочий долучитися до ініціативи, може заповнити просту анкету онлайн, за посиланням: https://forms.gle/iY3PoyNSthNGfLG69, або зателефонувати за номерами: 1580, (з мобільного 050-01-01-580 та 067-01-01-580).

Волонтерський рух має назву “Поміч стареньким”. У короткому описі вони пояснюють необхідність налагодження механізму такої допомоги для франківців:

“У час оголошеного карантину, закритих закладів, обмеженого руху транспорту – особливо страждають старенькі та немічні люди; люди, з обмеженими можливостями. Не всі мають рідних, чи друзів, готових допомогти і привезти ліки або продукти, тож багато людей потрапляє у скрутне становище і відчувають безвихідь”, – йдеться у повідомленні.

З огляду на потребу в підтримці окремих верств населення, волонтери просять бути чуйними до чужої біди:

“Гуртуймося в міцну спільноту, громаду, де кожен відчуватиме плече підтримки і знатиме, що його не залишать сам на сам з його бідою!”, – закликають вони.

Нагадаємо, з 17 березня в Івано-Франківську вирішили закрити всі кафе, ресторани і торгові центри.

Тим часом Верховна Рада України ухвалила закон для запобігання коронавірусу, зокрема встановила штрафи та покарання за порушення карантину.

Також, з 18 березня уряд закриває пасажирське сполучення між містами.

Довідково. Станом на 17 березня в Україні офіційно підтвердили сім випадків зараження коронавірусною інфекцією.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!