У Франківську нагородили кращих спортсменів-динамівців 2018 року

• Сьогодні, 11 січня, в Івано-Франківську нагородили кращих спортсменів-динамівців 2018 року.

Керівник прикарпатської поліції Володимир Голубош, який очолює Івано-Франківську обласну організацію фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, привітав динамівців із Новим роком і Різдвом Христовим, побажав успішних виступів у 2019 році. Він разом із віце-президентом обласної федерації самбо та дзюдо Сергієм Бегеном вручив  премії кращим спортсменам товариства, які  стали чемпіонами і призерами  минулорічних міжнародних і всеукраїнських змагань.

Так, представник прикарпатського «Динамо» Олександр Солонніков виграв Кубок України та посів третє місце  на першості країни  з боксу  серед  чоловіків і  виконав норматив майстра спорту.

Серед нагороджених також – чемпіонки світу з боротьби самбо Сніжана Пліш  та Алла Бегеба, призери світової першості Анастасія Сикіш і Михайло Свідрак, призери Кубка Європи з самбо Наталія Ільків та Іван Пилипяк, чемпіони України з самбо Андрій Лайщук і Галина Ковальська.

За успішні виступи на міжнародному турнірі з дзюдо премійовано Яну Волошинюк та самбістів Марію Куневич і Василя Яремчука, які стали призерами чемпіонату України. Додамо, що у 2019-му уславленому фізкультурно-спортивному товариству “Динамо” виповниться 95 років.