У Франківську нагородили переможців поетичного конкурсу до Міжнародного дня рідної мови

Сьогодні, 21 лютого, на Вічевому Майдані пройшла концертна програма та нагородження переможців поетичного конкурсу для учнівської молоді «Лунає дзвінко солов’їне слово в Україні…» до Міжнародного дня рідної мови.

На концерті свої нагороди отримають юні переможці поетичного конкурсу, їм запропонували віршем продовжити фразу. Серед великої кількості віршів було складно обирати найкращий, розповідає Ольга Мельникова, спеціаліст відділу молодіжної політики департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради:

“Ми вперше відзначаємо це свято, вирішили зробити це саме так. Молодь і мова – це є наша нація, наша духовність. Ми відправили до шкіл міста цікаву поетичну фразу “Лунає дзвінко солов’їне слово в Україні, це так святкують день рідної мови на рідній Батьківщині…” Учні шкіл мали продовжити цю фразу. Віршів створили дуже багато, було дуже складно обрати переможців – сьогодні ми їх нагороджуємо”. 

Свої нагороди отримали учні, що зайняли перше, друге та третє місце. Також відбувся святковий концерт, участь у якому взяли не лише діти, а й інші талановиті жителі міста. Серед них – Прітхві Саі, студент-медик з Індії, що займається вокалом, та виконує пісні українською мовою.

Нагадаємо, У Франківську нагородили переможців конкурсу “Молодий лідер Прикарпаття”

DSC_7520 DSC_7526 DSC_7535 DSC_7539 DSC_7549 DSC_7552 DSC_7563 DSC_7572 DSC_7582

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!