У Франківську нагородили працівників управління ДСНС

Сьогодні, 13 лютого, у Франківську відбулася нарада керівного складу та органів управління Івано-Франківської підсистеми цивільного захисту, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки.
Під час заходу учасники проаналізували стан справ  та визначили основні завдання на 2019 рік.
«Важливо дати принципову оцінку стану цивільного захисту та вжити заходів щодо усунення недоліків. Досить серйозним викликом для оцінки роботи наших служб було літнє підняття води. Разом із службами цивільного захисту нам вдалося врегульовувати ці питання, зокрема, у Тисменицькому, Калуському районах, Снятині та Косові. Сконцентрувавши кошти резервного фонду, спільними зусиллями ми ліквідовували наслідки минулорічних надзвичайних ситуацій. Завдяки злагодженій роботі та професійним діям усіх відповідних служб вдається досягати високих результатів», – зауважила Марія Савка.

Також, сьогодні почесними грамотами відзначили працівників управління ДСНС України в області,  структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування.  За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок, високий професіоналізм при виконанні завдань по запобіганню ліквідації  наслідків надзвичайних ситуацій в області, – йдеться на сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Володимир Стебницький наголосив, що органи управління, сили та засоби цивільного захисту перебувають у режимі функціонування підвищеної готовності. Завдяки злагодженій роботі усіх відповідальних за цивільний захист населення структур досягаються необхідні результати.

«Минулоріч рятувальниками здійснено 11 тисяч 236 виїздів за сигналом «тривога», а це близько 30 щоденних виїздів. При цьому ліквідовано 2127 пожеж та врятовано матеріальних цінностей на суму більше ста мільйонів гривень. Поряд з цим у ході виконання завдань за призначенням підрозділів управління 1172 рази брали участь у ліквідації аварій некласифікованих подій. Завдяки вжитим заходам було врятовані життя 161 особі та надано допомогу 652 людям. Продовжується робота щодо запобігання пожежам та негативних наслідків від них», – наголошував Володимир Чернецький.

Крім цього, розглянули питання стану готовності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2019 році, заходи запобігання, протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у цьогорічний літній період.

Нагадаємо, На Франківщині згорів монастир

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!