У Франківську найбільше неофіційних працівників у службах таксі, торгівлі та кафе

Сьогодні, 15 червня, під час оперативної наради у міського голови начальник управління праці Наталія Дмитраш доповіла про роботу міської комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості   населення.

За її словами, середня заробітна плата у місті нижча від мінімальної. За результатами роботи комісії 74% суб’єкти господарювання підвищили розмір мінімальної плати. Разом з тим, 54 суб’єкти передали до управління держпраці. На п’ятьох уже накладені фінансові санкції. На одного з них вже наклали 87 тисяч штрафу за двох неоформлених працівників. Штраф за одного неоформленого працівника – 43 тисячі, а за несвоєчасну виплату зарплати з затримкою в один місяць – 10 мінімальних зарплат.

Заступник міського голови Богдан Білик зазначив, що зараз перевізники значно збільшили кількість офіційно влаштованих водіїв. Великі проблеми є зі службами таксі, в торгівлі, кафе, ресторанах.

«Ми не змогли добитися, щоб там люди були офіційно влаштовані. Треба проводити ще велику роз’яснювальну роботу», – резюмував Богдан Білик.

Нагадаємо, Марцінків до Міхальця про дорожні знаки: «Дайте гроші – будуть знаки».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!