У Франківську перенесли суд депутата з Городенківщини – готуються досліджувати письмові докази

Сьогодні, 13 червня, в Івано-Франківському міському суді відбулося засідання у справі депутата з Городенківщини Івана Прокіпчука. Нагадаємо, що йому інкримінують побої та мордування потерпілої Світлани Керницької.

На початку засідання прокурор нагадав, що подія відбулася 19 січня 2018 року. Тоді підсудний Прокіпчук під час конфлікту здійснив фізичний вплив на потерпілу – а саме вдарив її.

На засіданні Прокіпчук наголосив, що вину він не визнає. Тому прокурор додав, що через це потрібно спочатку допитати обвинуваченого, потім – потерпілу і свідків, долучити всі письмові докази до справи. З цим погодився адвокат потерпілої  Ярицький та сама Світлана Керницька. Проте захисник підсудного Терлецький заперечив думку прокурора.

“Ми вважаємо, що треба спершу треба допитати потерпілу, потім свідків та матеріали, і аж тоді обвинуваченого”, – сказав захисник Прокіпчука.

Натомість суддя Болюк вирішила, що перше досліджуватимуть письмові докази, потім допитати потерпілу, свідків та обвинуваченого. А вже потім перейти до судових дебатів.

Проте через те, що учасники справи не були готові до розгляду письмових дописів, суддя вирішила оголосити перерву. Наступне засідання відбудеться 6 серпня о 14:30.

Читайте також: В Івано-Франківську судили працівника ДСНС, бо той не повідомив НАЗК про продаж авто

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!