У Франківську підприємцю доведеться заплатити штраф за двох неоформлених працівників

Постанова Восьмого апеляційного адміністративного суду підтвердила правомірність дій управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо накладення штрафних санкцій за допуск двох осіб до роботи без належного оформлення трудових відносин.

Про це повідомляє управління Держпраці в Івано-Франківській області. 

Під час проведення інспекційного відвідування в обласному центрі у фізичної особи – підприємця, що надає перукарські послуги у одному із салонів краси інспектори праці виявили двох неоформлених працівниць.

За вказане порушення законодавства про працю управління Держпраці в Івано-Франківській області винесло постанову про накладення штрафу на фізичну особу – підприємця у розмірі 223 380 гривень.

Не погодившись з таким рішенням фізична особа – підприємець звернувся до суду із вимогою скасувати постанову з підстав її протиправності.

За результатами розгляду адміністративної справи суд дійшов до висновку, що фізичною особою-підприємцем здійснено допуск двох працівниць до роботи без належного оформлення з ними трудових відносин.

Так, суд у своїй постанові погодився з доводами управління Держпраці щодо порушення фізичною особою-підприємцем вимог ч.3 ст. 24 КЗпП України.

Таким чином Постанова про накладення штрафу на фізичну особу-підприємця у розмірі 223 380 грн. визнана правомірною та підлягає стягненню у примусовому порядку.

До теми: франківські патрульні оштрафували ексзаступника міського голови Олега Синютку

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!