У Франківську підвищили тарифи для котелень на біопаливі

Сьогодні, 9 серпня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету.

Під час нього затвердили нові тарифи на виробництво теплової енергії для послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання, що надається ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» з використанням альтернативних видів палива, на рівні 90 % середньозваженого тарифу.

Тож для населення новий тариф становитиме 1058,10 грн./Гкал без ПДВ, а для бюджетних установ – 1588,88 грн./Гкал без ПДВ.

Як пояснив директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак, мова йде про котельні, які працюють на дровах. «Ми їх затверджуємо у розмірі 90% від так званого середньозваженого тарифу, який визначається по кожному регіону. Є відповідна формула розрахунку», – каже Смушак.

До слова, також збільшились тарифи для бюджет установ які опалюються ТОВ «ІФКОМСЕРВІС» з використанням альтернативних видів палива, у розмірі 1588,88 грн./Гкал без ПДВ. Смушак додав, що якщо брати тариф із ПДВ то він трошки більший, ніж загальні.

Також Смушак пояснив, що тарифи трохи більші від загального, бо діючий тариф на газ затверджувався раніше. “Та у загальному, це збільшення не відчують ні бюджетні установи, ні населення”, -пояснив головний комунальник міста.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!