В Івано-Франківську покажуть моновиставу про світи чоловіка і жінки

Сьогодні, 10 травня, в Івано-Франківську анонсували показ вистави “Про що мовчать чоловіки, або Дикун Forever”.

Як розповів режисер Давід Колбергс, це всесвітньо відома п’єса, вона перекладена багатьма мовами і йде в 45 країнах світу. Вистава, яка в оригіналі називається “Defending the Caveman”, отримала театральний аналог Оскара – премію Olivier Awards.

За словами заслуженого актора України Олексія Гнатковського, який зіграє головну роль у “Дикуні”, ця вистава – своєрідна суміш стенд-апу та моновистави. Впізнати себе у ній зможе кожен, і в цьому її суть. Автором оригінального тексту є американський психолог та актор-комік Роб Беккер.

Мова йтиме про вічний конфлікт між чоловіком і жінкою, різницю світосприйняття та можливості порозуміння. Покажуть також, як цей конфлікт можна вирішити, абсурдність взаємних претензій, суперечок та сварок, які до болі знайомі всім, хто намагається вжитися в сімейному житті.

За дві години вистави Олексій приміряє кілька десятків образів. Серед них будуть навіть подруги його дружини. Актор каже: у “Дикуні” – багато іронії та самоіронії, зведення жінки до статусу богині, а також – свобода творчості на сцені.

Саму виставу показуватимуть 16 та 23 травня – не у драмтеатрі, а на сцені Івано-Франківської обласної філармонії.

Читайте також: Модільяні: чому суспільство не віддає належне тим, кого прославлятиме після смерті?

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!