У Франківську працівники дорожньої галузі відзначили професійне свято

Сьогодні, 26 жовтня, у Службі автомобільних доріг Івано-Франківської області, напередодні професійного свята, відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства України.

На захід прийшла перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка. Від імені голови ОДА Олега Гончарука вона привітала працівників галузі та побажала їм натхнення і успіху у нелегкій роботі – будівництві автошляхів та мостових переправ, миру та злагоди у родинах, особистого благополуччя.

«Автодорожну галузь можна назвати локомотивом економіки нашого краю, – зазначила Марія Савка. – Адже саме від стану місцевих доріг залежить розвиток туризму, промисловості. Якісні дорожні мережі дають змогу комфортно мандрувати мальовничими куточками Прикарпаття, приваблювати іноземних інвесторів».

За словами начальника САД в області Василя Буджака, впродовж останніх років у дорожньому господарстві Івано-Франківщини відбулося чимало позитивних зрушень – понад 450 км відремонтованих автошляхів із гарантією експлуатації понад 10 років, десяток мостових переправ. І як результат – якісне автомобільне сполучення області із сусідніми регіонами.

За досягнення у роботі працівників галузі нагородили почесними грамотами та відзнаками.

Читайте також: Франківського волонтера та благодійника нагородили почесною відзнакою

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!