У Франківську презентували “неповноцінний” електронний квиток

Сьогодні, 29 березня, в Івано-Франківську відбулась презентація електронного квитка для тролейбусів.

Наразі сервісом можна скористатись лише через додаток “Приват 24”. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зазначив, що впровадження електронного квитка – недешева річ, тому місто шукає методи втілити це дешевше.

Це – ще не повноцінний електронний квиток, але це крок до реалізації цього проекту. Місто завжди буде думати, чи купити нові тролейбуси, чи потратити 18 мільйонів гривень на електронний квиток. Тому ми шукаємо дешевші способи, партнерів, щоб почати впровадження електронного квитка бодай у комунальному транспорті – адже його розвиток був визначений як пріоритетний. Оскільки “Приватбанк” тепер є державним, то ми з радістю пристали на цю пропозицію. Маємо приціл на майбутнє і сподіваємось на успіх – якщо все буде гаразд, до кінця року знайдемо додаткові кошти на цей проект”, – сказав міський голова.

Директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк додав, що це хороша ідея, яку підприємство вітає і буде впроваджувати з тим, щоб цим користувалася молодь. Він пояснив, що технологія є дешевою та простою, а отже – доступною для впровадження.

Ігор Гакало, керівник бізнесу, масових платежів та переказів прикарпатського РУ “Приватбанку” розповів, що в салонах встановили QR-коди, їх можна відсканувати за допомогою додатку на смартфоні і купити квиток, після чого його потрібно показати водієві чи контролерові.

Кошти з картки “Приватбанку” потім потрапляють на рахунок підприємства – відповідно, відсутні зловживання. Згодом оплачувати проїзд можна буде і через інші аналогічні додатки від інших банків. Наразі процедура займає близько 40 секунд, тобто досить довго в порівнянні з покупкою звичайного квитка.

Нагадаємо, Електронний облік пасажиропотоку дасть змогу оцінити реальний обіг грошових коштів та забезпечить можливість зручної, швидкої оплати і контролю проїзду.

DSC_9554 DSC_9555 DSC_9556 DSC_9558 DSC_9561 DSC_9564 DSC_9566 DSC_9571 DSC_9574 DSC_9575 DSC_9576 DSC_9577 DSC_9579 DSC_9580 DSC_9581

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!