У Франківську презентували унікальну фотовиставку “Дивовижний світ макро”

У вівторок, 1 березня, у фортечній галереї «Бастіон» відбулося відкриття виставки «Дивовижний світ макро» фотографа Тамари Кореневої.

Автор унікальних робіт – переселенка з Донбасу, яка почала фотографувати вже будучи на пенсії. Цікаво, що до 2009 року Тамара Коренева взагалі не займалася фотографією. У роботах майстрині використовується метод макрозйомки – фотографування з ближчих відстаней, ніж відстані, зазначені на шкалі дистанцій об’єктивів камер.

За словами франківських фотографів, в нашому місті жоден з митців ще не презентував роботи в цьому жанрі фотографії. Саме тому виставка «Дивовижний світ макро» є по-своєму унікальною.

Макрозйомка – це складний, але дуже цікавий жанр фотографії. Вона дає фотографу невичерпний простір для творчості, допомагає подивитися на світ по-новому. Це фотозйомка середніх і дрібних об’єктів і деталей у великому збільшенні.

Макрофотографія, зроблена при дуже великому збільшенні, дозволяє розглядати на знімку навіть невидимі неозброєним оком деталі. Макрофотографія дозволяє нам побачити те, що ми не помічаємо в звичайному житті, переміститися в дивовижний світ комах і квітів. Можна знайти незліченну кількість сюжетів і об’єктів для макрозйомки.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!