У Франківську презентували виставу про пристрасне кохання

На сцені Івано-Франківського національного академічного облмуздрамтеатру презентували запальну комедійну виставу «Жінка над нами» за участі незрівнянної Лілії Ребрик, народного артиста України Леся Задніпровського і заслуженого артиста України Костянтина Костишина.

Яскраву комедію «Жінка над нами» за п’єсою італійського драматурга та кіносценариста Альдо де Бенедетті поставив заслужений артист України Володимир Астахов.

Нестримні італійські пристрасті, тісно переплетені із сюжетною лінією, блискуча гра зоряного акторського складу з точним попаданням у характери героїв перенесла всіх у справжню Італію, де киплять нежартівливі баталії. Комедійна постановка викликала цілий феєрверк емоцій, змушуючи сміятися від душі і співпереживати героям.

Глядачам дуже сподобалося, що виставу адаптували під місцеву публіку. Наприклад, в одній зі сцен головний герой запитував іншого: «Невже ви б не хотіли зіграти в театрі імені Іоано Франкіні?». В іншому епізоді акторка говорила: «Ваша покоївка готує вам голубці і ковбасу? Певно вона з Івано-Франківська…».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!