У Франківську пройде чемпіонат зі змішаних єдиноборств ММА серед учасників АТО/ООС

У суботу, 2 листопада, о 18:00 у манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання пройде чемпіонат зі змішаних єдиноборств ММА серед учасників АТО/ООС – «Army MMA».

Такий захід в Івано-Франківську проведуть вперше. На чемпіонат завітають бійці з Києва, Вінниці, Львова, Одеси, Дніпра та Тернополя. На глядачів чекає 12 поєдинків за Кубок бою вечора.

У октагон вийдуть найсильніші учасники АТО/ООС, представники змішаних єдиноборств з різних регіонів України. Учасники битимуться три раунди по дві хвилини. Фінальні поєдинки – три по три. Оцінюватимуть змагання професійні сертифіковані судді Федерації змішаних єдиноборств України. Спортсмени вже пройшли етап зважування, їх поділили на пари за ваговою категорією.

У дійства благородна мета – реабілітація учасників військового конфлікту на Донбасі. Варто додати, що перед змаганнями учасникам АТО/ООС вручатимуть квартири.

Організатори анонсують, що уже 2 лютого 2020 року знову проведуть Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед учасників АТО/ООС в Івано-Франківську.

Чемпіонат пройде в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання, що на вулиці Г. Мазепи, 142а. Початок о 18:00 год. Вхід вільний.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!