У Франківську протягом п’яти днів демонтують незаконно встановлені тимчасові споруди

 23 вересня, на засіданні виконкому Івано-Франківської міської ради, обговорили питання щодо незаконно встановлених тимчасових споруд та рекламних вивісок.

У місті протягом 5-ти днів демонтують незаконно встановлені тимчасові споруди та холодильного обладнання. Зокрема, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Івано-Франківську та Положенням про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська, затвердженого рішенням сесії від 08.07.2016р. № 186-6, виконавчий комітет міської ради вирішив: демонтувати суб’єкти господарювання:

– тимчасову споруду на вул. Загвіздянській, 2;

– тимчасову споруду на вул. Пулюя,2. – 2 шт. холодильного обладнання (вітрина) поруч тимчасової споруди на вул. Незалежності, 154;

– 2 шт. холодильного обладнання (вітрина) поруч тимчасової споруди на вул. Галицькій, 27;

– 2 шт. холодильного обладнання (вітрина) поруч тимчасової споруди на площі Ринок, 2.

Окрім того, виконком дав доручення департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою демонтувати самовільно встановлену тимчасову споруду в парку на вул. Молодіжній, власника якої не встановлено.

Нагадаємо, Після того, як візовий центр переїхав з вулиці Ленкавського на Тролейбусну, мікрорайон Пасічна потонув у морі стихійно припаркованих автівок та автомобільних корках. А сам візовий центр почав обростати незаконними МАФами, що пропонують різноманітні візові послуги.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!