У Франківську проведуть громадські слухання стосовно порядку встановлення вивісок

У Івано-Франківську пройдуть громадські слухання стосовно порядку встановлення вивісок у місті. Про це повідомив очільник департаменту комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак у спільноті Комуналка.

“Вирішив зробити новий порядок встановлення вивісок в місті Івано-Франківську, бо що наш існуючий порядок, що аналогічні порядки в інших містах України (хоч вони таке враження всі списані з Львівського) занадто перевантажені, забюрократизовані, не відповідають сучасним стандартам. Проект рішення є регуляторним актом, тому будуть громадські слухання. Переконаний, будуть також іще доповнення до нього, уточнення, зміни. Прошу всіх долучитись до його обговорення і надавати свої пропозиції. Якісний порядок встановлення вивісок у нашому місті зробить роботу Муніципальної інспекції з благоустрою в цьому напрямку ще більш ефективною, дозволить зробити фасади будівель Івано-Франківська по справжньому європейськими”, – пише Михайло Смушак.

На разі серед вимог до вивісок є наступні: вивіски мають гарно вписуватися в загальний вигляд середовища і взаємодіяти з місцевим колоритом.

При встановленні вивіски всі деталі будівлі мають залишатися відкритими. Вивіски мають бути розташовані в межах вітрин.

При цьому вітрини мають бути прозорими від підлоги до стелі. Вивіски не повинні мати великі розміри чи знаходитись занадто високо.

Вивіски невеликого розміру слід розміщувати на рівні очей перехожих. При цьому літери повинні кріпитися на висоті до 160 см від землі тощо.

Нагадаємо, у Франківську демонтували чергову незаконну вивіску на історичній пам’ятці.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!