У Франківську провели 600 експрес-тестів на коронавірус – є майже 200 позитивних

Сьогодні, 6 квітня, в Івано-Франківську відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Марія Бойко, начальниця міського управління охорони здоров’я, розповіла, що станом на вчорашній вечір було 105 випадків коронавірусу на Прикарпатті. А станом на 6 квітня їх було вже 116, як повідомили у МОЗ.

“В цю статистику ще не входять люди, які лікуються в наших лікарнях із пневмоніями й мають позитивні або негативні експрес-тести. Ми чекаємо на результати ПЛР-тестів всіх цих осіб. Таких пацієнтів є близько 200 – у Центральній міській клінічній лікарні та Міській клінічній лікарні №1”, – сказала Марія Бойко.

Вона додала, що в Івано-Франківську за весь час провели майже 600 експрес-тестів на коронавірус, з яких близько 200 виявилися позитивними.

“Зростає також важкість пацієнтів, які звертаються за медичною допомогою. Збільшується і кількість людей, які перебувають на самоізоляції”, – пояснила Марія Бойко.

Міський голова Руслан Марцінків попросив директора КП “Міська ритуальна служба” Андрія Хруника обережно проводити поховання померлих людей, незалежно від того, чи підтвердився у них коронавірус на ПЛР-тесті, чи ні.

Нагадаємо, в Україні зафіксували 1308 випадків COVID-19, 37 з них – летальні

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!