У Франківську розпочалася вистава-реквієм «Війна без строку…»

Сьогодні, 9 вересня, в Івано-Франківську в обласній філармонії імені Іри Маланюк розпочалася благодійна вистава-реквієм «Війна без строку…».

У рамках благодійного заходу також відкрили виставку художніх робіт «Невидима варта» авторства офіцера Академії Лесі Шиденко.

Сама авторка розповідає, що проект народився у 2014 році. “Загалом є 19 портретів, зараз я вже працюю над 20-тим. Малюю я не сама, мені допомагає моя дочка. Всі картини вже подаровані сім’ям загиблих, зараз тут лише репродукції”, – розповідає художниця.

Вистава-реквієм «Війна без строку…» розповідає про життєві історії Героїв, які загинули, боронячи незалежність і територіальну цілісність України.

“Івано-Франківськ вже 20-те місто, де ми його презентуємо. Ми хотіли, щоб уся Україна долучилася до цього, на всіх заходах ми зібрали близько 900 тис грн. У концерті не беруть участі професійні актори, а лише курсанти академії СБУ”, – розповідає ректор академії СБУ Сергій Кудінов.

Прем`єра вистави відбулася два роки тому в Києві.

Захід проводять в рамках всеукраїнського благодійного туру. Всі зібрані кошти спрямовуються на реабілітацію учасників бойових дій на сході України. Вхід вільний.

“У цій неоголошеній війні франківці втратили понад 120 кращих синів. Ми повинні пам’ятати та зберігати спогади про наших Героїв”, – додає ректор.

Головна картина “Лицарі невидимої варти”. На полотні зображений спецпризначенець в обладунках та козак-характерник із шаблею на синьо-жовтому тлі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!