У Франківську розповіли, як проходить приватизація державного майна

Сьогодні, 30 вересня, в Івано-Франківську відбулась нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів ОДА та райдержадміністрацій.

Одним з питань порядку денного стала робота з приватизації і оренди об’єктів державного майна. Володимир Солонина, начальник регіонального відділення Фонду держмайна, розповів про ситуацію в цій сфері.

“Ми вже отримали 8,5 мільйона гривень за оренду, а станом на кінець року це буде приблизно 12 мільйонів. Це 376 договорів оренди”, – сказав Володимир Солонина.

Денис Шмигаль запитав, чи є ринковою ціна на оренду державних об’єктів – мовляв, підприємці часто скаржаться на її завищення. На це посадовець відповів, що все залежить від самого приміщення – якщо воно у центрі міста, то ціна буде відповідною.

“Щодо приватизації, то ми проводимо роботу по 11 об’єктах, по 5 з них вже підписано договори. Є плани і на подальшу діяльність. Зараз ми вже отримали 12 мільйонів гривень надходжень. Але зазначу, що далеко не всі об’єкти підлягають приватизації”, – додав Володимир Солонина. 

Нагадаємо, на Прикарпатті планують приватизувати 11 приміщень.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!