У Франківську розповіли, як відзначатимуть 90-ту річницю створення ОУН

Сьогодні, 22 січня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа.

Про проведення заходів, присвячених бою під Крутами та 90-ій річниці створення ОУН розповів начальник відділу внутрішньої політики Ігор Кінаш.

«Зараз маємо ще не ювілейний рік, але все одно організовується багато заходів», – сказав Кінаш.

Зокрема, 27 січня о 17 годині у Меморіальному сквері відбудеться вечір-реквієм «Крути, Крути не забути». Також низка заходів відбудуться у школах та бібліотеках міста. Із нагоди святкування святкування 90-річниці ОУН 31 січня о 16 годині відбудеться урочиста академія. У закладах освіти відбуватимуться тематичні круглі столи, квести, уроки тощо.

1 лютого на Вічевому майдані відбудеться молодіжний флешмоб. 2 лютого о 12 годині до монументів засновників та керівників покладатимуть квіти. 3 лютого відбудеться тематичний концерт та на Вічевому майдані влаштують повстанську кухню.

100 років тому Станиславівське народне віче стало зразком об’єднання навколо української національної ідеї. Так, 3 березня 1918-го у місті Станиславові (нині Івано-Франківськ) для пришвидшення ратифікації Австрією умов миру відбулася «величава масова загальна українська маніфестація». 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!