У Франківську щороку до бюджету надходить декілька мільйонів від встановлення зовнішньої реклами

 Сьогодні, 28 березня, в Івано-Франківську відбулися громадські обговорення, на яких вирішили створити робочу групу для контролю розміщення зовнішньої реклами у місті.

Світлана Лосюк, заступник директора департаменту культури та містобудування переконана, що група має бути прозорою, та контролюватиме фіксування порушень у розміщенні реклами. Лосюк повідомила, що кожного року до міського бюджету надходить більше 2 мільйонів гривень від встановлення зовнішньої реклами. У Франківську встановлено 500 рекламних конструкцій.

“До обговорень та робочої групи будуть залучені усі зацікавлені: приватні підприємці, юристи, члени громадських організацій, муніципальна інспекція тощо. Ми зацікавлені у тому, щоб робоча група була прозорою і хочемо знайти компроміс у цьому питанні”, – зазначила Світлана Лосюк.

Приватні підприємці, члени громадських організацій та небайдужі франківці означили найбільш гострі проблеми у розміщенні реклами. Зокрема, Віталій Мерінов зазначив, що біля церкви на Майзлях є гучна аудіореклама, що заважає молитися.

До складу робочої групи, що контролюватиме розміщення зовнішньої реклами у центрі Івано-Франківська, увійде близько 10 людей. Серед них громадський активіст Сергій Чирва, Лена Турусова, Ігор Панчишин, дизайнер та приватний підприємець Дацьків Юлія, депутат Віталій Мерінов, депутат Іван Пуйда та інші. Також до групи увійдуть представники поліції, Муніципальної інспекції та юристи. Приблизний перелік буде редагуватися.

Нагадаємо, Власникам франківських магазинів дали п’ять місяців, щоб привести вивіски в порядок

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!