У Франківську стартував другий конкурс міських грантів на 12,5 тис. грн

Сьогодні, 18 квітня, в громадській ресторації Urban Space 100 відбулася прес-конференція платформи “Тепле місто” з приводу другого конкурсу міських грантів.

У рамках програми на конкурсній основі надаватиметься фінансова підтримка та організаційне сприяння проектам та ініціативам, що направленні на розвиток Івано-Франківська.

Заявки можна надавати протягом місяця, тобто до 18 травня 2016 року відповідно.

Кожну подану заявку буде опрацьовувати експертна рада, у складі шести осіб, яка буде вирішувати, кому доцільніше надати кошти. Особи членів ради будуть втаємничені аж до дня оголошення результатів конкурсу.

Максимальний обсяг коштів, які може отримати одна заявка – це 12 500 грн. Загальний бюджет другого конкурсу міських грантів складає 50 000 грн.

“Тобто чотири команди можуть розподілити між собою всі кошти, в тому випадку, якщо всі заявки будуть на 12 500 грн. Якщо ж заявки будуть нижчими, то переможців може бути і більше, але всі гроші буде розподілено”, – пояснив Роман Малиновський.

Термін реалізації запропонованих проектів  – три місяці, тобто з 1 червня 2016 до 1 вересня 2016. Сума отриманого гранту не може перевищувати 80% вартості проекту, тому автори повинні 20% профінансувати з інших джерел.

Проекти є пріоритетно спрямовані, на сім сфер суспільного життя, серед яких: міський простір, сучасне мистецтво, гарячий спорт, стала мобільність, екологія та енергоефективність міста, прогресивна освіта та розвиток  прогресивного підприємництва.

Нагадаємо, що український додаток для зберігання спогадів отримав грант від Facebook.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!