У Франківську Університет Короля Данила відсвяткував День знань

1 вересня студенти та професорсько-викладацький склад Університету Короля Данила урочисто відзначав День Знань.

Нещодавно для навчального закладу відбулася особлива подія: об’єднання університету із Івано-Франківським фінансово-комерційним кооперативним коледжем ім. С. Граната.

Читайте також: День знань: як найменші франківці йшли до першого класу (фоторепортаж)

«Наш університет постійно розвивається. Так, цього року ми відкрили дві нові спеціальності: «готельно-ресторанна справа» і «туризм». Значними є досягнення і в міжнародному співробітництві. Тільки за останні три місяці підписано дві міжнародні угоди про співпрацю з ВУЗами Республіки Польща та одну угоду з німецьким ВНЗ, які дають нам можливість видавати подвійні дипломи для економістів та юристів, Університет виграв 4 індивідуальні гранти (два студентські та два викладацькі), делегація студентів зараз переймає студентський досвід в Грузії. Також, у вересні-жовтні відбудеться обмін делегацій між представниками навчальних закладів Фінляндії і нашого Університету, а 15 жовтня ми вперше виступимо організатором міжнародного симпозіуму в Угорщині», – наголосив ректор навчального закладу Андрій Луцький.

Цього року і до коледжу, і до університету вступило значно більше абітурієнтів, аніж в попередні роки, і це не враховуючи кількості майбутніх магістрів, які ще можуть подавати документи до 15 вересня.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!