У Франківську в залитому кров‘ю підвалі знайшли чоловіка з перерізаним горлом

Вчора, 25 лютого, о 11.22 годині, у місті Івано-Франківську, по вулиці Тролейбусній, чоловік звів рахунки з життям.

Місцеві рятувальники надали допомогу працівникам поліції з відкривання вхідних дверей підвального приміщення.

В підвалі знаходився чоловік, який скоїв суїцид шляхом перерізання на шиї сонної артерії.

Рятувальники передали чоловіка працівникам «швидкої допомоги», однак дорогою до лікувального закладу потерпілий помер від втрати крові.

Загалом у 2018 році поліцейські області отримали 163 заяви про скоєння самогубства. Найбільше таких випадків зафіксували в Івано-Франківську – 25, трохи менше на Калущині – 19, 16 – на Косівщині та 15 заяв на Коломийщині. Найчастіше прикарпатці вкорочують собі віку шляхом повішання. Серед самогубців на Прикарпатті 134 чоловіки, 29 жінок, також вкоротили собі віку троє неповнолітніх.

Михайло Винник, доктор медичних наук, професор наголошує на тому, що найближче оточення мусить бити на сполох, якщо поведінку можна вважати суїцидальною. У великих містах є спеціальні кризові служби, телефони довіри. Але навіть якщо такі служби не діють у вашому населеному пункті, за будь-яких обставин людині потрібно надати допомогу, обов’язково кваліфіковану. Для цього треба звернутися до відповідних спеціалістів: психологів, психотерапевтів, психіатрів. Якщо людина телефонує сама, це вже прохання про допомогу. З одного боку, людина хоче заподіяти собі смерть, з іншого – навіть в останню хвилину думає, як себе врятувати. Більше про це читайте у матеріалі “Запобігти смерті”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!