У Франківську встановлять ще 150 анотаційних дощок українським героям, які мають стосунок до міста

Про це сьогодні, 7 листопада, в Івано-Франківську повідомили на засіданні виконавчого комітету міської ради.
В рамках програми «Івано-Франківськ – місто героїв» на 2018-2020 р.» в місті вже встановили 106 пам’ятних дощок. Також, планують встановити ще 150.

Протягом 2018 року уже встановлено 14 анотаційних дощок відомим особистостям міста, а це учасники національно-визвольного руху, політв`язні, дисиденти, письменники, спортсмени та сучасники російсько-української війни. Зокрема:

1. Полковому лікарю Січових стрільців Богдану Кисілевському, на фасаді будинку за адресою площа Привокзальна, 17 в м. Івано-Франківську.
2. Загиблому в АТО Віталію Сенюку, на фасаді будинку за адресою вул. Івана Миколайчука, 10/А в м. Івано-Франківську.
3. Загиблому в АТО Сергію Харенку, на фасаді будинку за адресою вул. Січових Стрільців, 44/б в м. Івано-Франківську.
4. Українському пауерліфтеру, майстру спорту України міжнародного класу, чемпіону та рекордсмену світу з жиму штанги лежачи Віталію Пономаренку, на фасаді будинку за адресою вул. Національної Гвардії, 16 в м. Івано-Франківську.
5. Загиблому в АТО Олегу Басарабу, на фасаді Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 за адресою вул. Вовчинецька, 103 в м. Івано-Франківську.
6. Першому Патріарху Київському і Всієї України УАПЦ Мстиславу Скрипнику на фасаді будинку за адресою вул. Шевченка 82 в м. Івано-Франківську.
7. Науковцю, громадсько-політичному діячу Зіновію Маніву на фасаді будинку за адресою вул. Гаркуші, 11/А в м. Івано-Франківську.
8. Першому директору Станіславського учительського інституту Федору Плотницькому, на фасаді будинку за адресою вул. Тараса Шевченка, 9 в м. Івано-Франківську.
9. Члену ОУН, політв`язню, дисидентці Оксані Попович на фасаді будинку за адресою вул. Молодіжна, 50 у м. Івано-Франківську.
10. Заслуженому тренеру України з футболу Петру Савчуку на фасаді Івано-Франківського міського центрального стадіону «Рух» за адресою вул. Чорновола, 128 у м. Івано-Франківську.
11. Українському письменнику Богдану Бойку на фасаді будинку за адресою вул. Шевченка, 78 у м. Івано-Франківську.
12. Українському футболісту, тренеру з футболу Юрію Шулятицькому на фасаді Івано-Франківського міського центрального стадіону «Рух» за адресою вул. Чорновола, 128 у м. Івано-Франківську.
13. Загиблому в зоні АТО Андрію Витвицькому на фасаді загальноосвітньої школи № 3 за адресою вул. Франка, 14 у м. Івано-Франківську.
14. Загиблому в зоні АТО Володимиру Шарабуряку на фасаді Івано-Франківського професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва за адресою вул. Юності, 7 у м. Івано-Франківську.
15. Загиблому в зоні АТО Михайлу Погорєлову на фасаді Івано-Франківського професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва за адресою вул. Юності, 7 у м. Івано-Франківську.
З метою узагальнення інформації про реалізації міської програми «Івано-Франківськ – місто героїв» триває робота над випуском окремої книги «Івано-Франківськ – місто героїв».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!