У Франківську висадили майже 700 дерев, планують ще 800

Сьогодні, 21 травня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа.

Директор ПрАТ «Зелене господарство» Ярослав Дарвай розповів про проведення робіт з озеленення міста. За його словами, підприємство з березня 2019 року висадило близько 33 тисяч кущів ранньої квітки віоли.

Крім того, вони посадили 4200 кущів на клумбах та квітниках. Тепер на заміну весняним квітам висаджують 104 тисячі літніх квітів: бегонія, петунія,сальвія, гацанія тощо.

Директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак додав, що від початку року вони вже висадили понад 694 дерева (липа, акація, дуб червоний, клени, ясен, сосна, ялина блакитна тощо) та 3650 кущів.

«Ми зараз робимо двори і ставимо не тільки бруківку, а й думаємо про озеленення», – сказав Смушак.

Також, за словами головного комунальника міста, зараз вони висаджують великі дерева, щоб вандали не змогли їх зламати. Крім того, садять у місті живоплоти, зокрема на вулиці Набережна.

У планах Департаменту на 2019 рік: озеленити вулицю Шевченка, зробити газони у скверах Міцкевича та Руської трійці, озеленити території навколо міського озера, зробити алею магнолій, посадити ще 800 дерев та 1500 кущів.

Нагадаємо, У Франківську до Дня матері висадили троянди, названі жіночими іменами

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!