У Франківську за порядком на Великдень слідкуватимуть 1750 правоохоронців

У святкові дні правоохоронці посилять превентивні заходи. За дотриманням публічного порядку на території Івано-Франківщини стежитимуть 1750 працівників ГУНП та Управління патрульної поліції в області, Національної гвардії України і представники від громадських формувань.

На Великдень в області проводитимуться святкові Літургії в 952 культових спорудах в 700 населених пунктах області. Очікується, що у них візьмуть участь близько 500 тисяч прикарпатців. До охорони публічної безпеки та порядку в період проведення масових заходів, пов’язаних зі святкуванням Великодня, також залучать 65 військовослужбовці Національної гвардії, які нестимуть службу в режимі піших патрулів.

Крім того, для оперативного та належного реагування на звернення і повідомлення прикарпатців та гостей краю на святковий період створено 36 посилених слідчо-оперативних груп із розрахунком 144 працівники на добу. Передбачено і залучено 2 вибухотехнічні групи у складі яких вибухотехніки та кінологи.

Правоохоронці закликають мешканців Прикарпаття та гостей проявляти правосвідомість та сприяти працівникам поліції у виконанні службових обов’язків з охорони правопорядку.

Нагадаємо, Поліція встановила особу загиблого в ДТП на Івано-Франківщині

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!