В Івано-Франківську засідання виконкому розпочалось зі скандалу

Сьогодні, 3 березня, відбувається засідання виконавчого комітету міської ради. Ще перед розглядом першого питання міський голова запропонував зняти 20 питання порядку денного – про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення “Про розгляд звернень громадян щодо оформлення права власності на земельні ділянки”. Він мотивував це тим, що під виглядом учасників АТО земельні ділянки хочуть отримати працівники СБУ.

Однак депутат міської ради Віталій Мерінов обурився таким рішенням, мовляв, тут учасник АТО вже два роки чекає на земельну ділянку і кожного виконкому розгляд цього  питання переноситься. Атовець додав, що хай тоді розглянуть надання йому дозволу на земельну ділянку.

Проте мер відповів, що поки не перевірять весь список, щоб виключити звідти осіб, які хочуть не чесним шляхом отримати ділянки, це питання не буде розглядатися. Та й не може виконком розглядати тільки частину питання – те, що стосується його земельної ділянки. За словами міського голови, цією перевіркою має зайнятися його заступник Олексій Кайда, але він зараз ще на лікарняному.

«Ми знайдемо земельні ділянки для учасників АТО. Ви побачите, я оголошу прізвище тих, хто подав під виглядом АТО документи. В цьому проекті рішень є дуже багато земельних ділянок, які подані свідомо, щоб надати землю колишнім чи теперішнім працівникам СБУ», – наголосив Марцінків. Також він звернувся до Віталія Мерінова і сказав, що він, як член земельної комісії буде мати змогу перевірити кому виділиться земля.

«Якщо дійсно отримають учасники АТО, а не люди, які мають ближче відношення до корита, до «Свободи», то ми «за», – відрубав Мерінов.

Така репліка обурила міського голову, він вирішив нагадати депутату від «УКРОПу», що член їхньої партії здає в оренду приміщення по вул. Галицькій окупантам – «Сбербанку».

Мерінов у свою чергу відповів, що мова йде про чоловіка їхньої однопартійниці, тому до «УКРОПу» він не має ніякого відношення.

Нагадаємо, На франківській Алеї слави закінчуються місця для поховання.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!